Jesteś tutaj: Start

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

 

kolędy

W dniu 5 stycznia 2011 roku w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie odbył się Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek. Wzięło w nim udział wielu uczestników ze wszystkich zakątków powiatu. Uczniowie nasze szkoły, jak co roku, również zaprezentowali swoje umiejętności muzyczno- wokalne.

Wystąpił zespół "Gloria" ( Klaudia Okońska, Gabriela Baran, Marta Bielecka, Weronika Grabowicz, Sara Młynarczyk, Martyna Sadowska, Martyna Sosińska, Julia Straczuk, Mikołaj Stupnicki i Marek Sakowicz) z pastorałkami- "Przychodzimy do stajenki" i "Oj, maluśki, maluśki" zajmując III miejsce w kategorii zespołów 5- 10 lat. Swoich sił próbowała też Patrycja Grabowicz z oddziału przedszkolnego, jak również Weronika Kratiuk, która za prezentację kolęd - "W grudniowe noce" i "Lulajże Jezuniu" otrzymała wyróżnienie w kategorii solistów 10- 14 lat.

Dzieci do tego występu zostały przygotowane przez p. Małgorzatę Sakowicz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.