Jesteś tutaj: Start

Wycieczka do TVP Lublin

 

Jak powstaje Panorama Lubelska oraz jakie znane osobistości występowały w lubelskim Oddziale TVP? – to niewielki zakres wiedzy, jaki zdobyli nasi uczniowie podczas wizyty w lubelskiej telewizji.

W dniu 13 stycznia 2011 roku grupa naszych uczniów uczestniczyła w wycieczce do Lublina, której organizatorem była Rada Rodziców oraz Urząd Gminy we Włodawie.

Podczas wizyty w telewizji, dzieci mogły podpatrywać pracę dziennikarzy oraz spikerów, a także poznać tajniki pracy reżyserskiej i monterskiej, zanim program pojawi się w naszych telewizorach. Największym zainteresowaniem cieszyło się studio, gdzie powstaje Panorama Lubelska oraz program Zdarzenia.

Czwartoklasiści na chwilę wcielili się w operatorów kamer oraz prowadzących, aby samemu przekonać się, na czym polega praca w telewizji. Pełen wrażeń dziennikarskich dzień zakończono w restauracji na obiedzie. Opiekunami grupy była Danuta Horszczaruk, Marta Wawryszuk i Bogusław Nahuluk.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.