Dzień Matki

26 maja „ Dzień Matki”

23 maja z okazji „Dnia Matki” w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku został przeprowadzony konkurs przez Samorząd Szkolny klas IV-VI. Klasy młodsze miały za zadanie narysować „portret mamy”. Wpłynęło wiele prac , z których została zrobiona wystawa na korytarzu szkolnym. Należy  szczególne wyróżnić Oddział Przedszkolny wraz z opiekunem panią Celiną Byczik, który najliczniej wziął udział w konkursie a prace naprawdę były piękne. Klasy starsze w konkursie maiły do napisania wiersz dla mamy i te wiersze również znalazły się na wystawie obok portretów. Dziękujemy klasom starszy również za wzięcie u działu w konkursie, co prawda nie tak licznie jak młodsze klasy, ale liczy się efekt prac, a wiersze trzeba przyznać też były ciekawe.