Jesteś tutaj: Start

Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

 

1 września 2011 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II  odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/ 2012 .

Obchody uroczystości poprzedziła Msza  Św. w kościele pod wezwaniem św. Jana Jałmużnika w Orchówku, podczas której nastąpiła intronizacja relikwii błogosławionego Jana Pawła II i błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

Po Mszy Św. rozpoczęła się inauguracja  nowego roku szkolnego w budynku szkoły, którą oficjalnie rozpoczął dyrektor szkoły pan Andrzej Stanicki , serdecznie witając zaproszonych gości, uczniów, rodziców , nauczycieli , pracowników obsługi i administracji .Obecnością swoją zaszczycili nas wójt gminy Włodawa pan Tadeusz Sawicki oraz wicemarszałek województwa lubelskiego pan Krzysztof Grabczuk. Obaj panowie życzyli uczniom  jak największych sukcesów w nauce. Po oficjalnych obchodach uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.