Jesteś tutaj: Start

"Wstęga Bugu"

 

VI Szkolne Biegi Przełajowe „Wstęga Bugu”

20 września 2011 r. na błoniach orchowskich, nieopodal Bugu, odbyły się VI Szkolne Biegi Przełajowe „Wstęga Bugu” zorganizowane przez p. Dominika Dejera- nauczyciela wychowania fizycznego i przy udziale Rady Rodziców. Piękna, słoneczna pogoda zachęciła około 120 uczestników do startu w 8  biegach podzielonych na kategorie wiekowe. Obecność i doping całego Grona Pedagogicznego pod wodzą dyrektora p. Andrzeja Stanickiego oraz kolegów i koleżanek z innych klas zachęcała do rywalizacji między uczniami .

Serdecznie podziękowania należy skierować do wszystkich uczestników tej imprezy za sportową walkę i kibicom za miłą atmosferę na zawodach.Następnie udaliśmy się „Pod Kiszarnię”, gdzie p. dyrektor Andrzej Stanicki, wspólnie z naszymi paniami z kuchni przygotowali kiełbaski pieczone na grillu, ufundowane przez Radę Rodziców.

Klasyfikacja zawodników w poszczególnych biegach przedstawiała się następująco:

Dziewczęta klasa 0

1. Weronika Kasperkiewicz
2. Roksana Egiert
3. Patrycja Grabowicz

Chłopcy klasa 0


 1. Alan Wilkowski
 2. Łukasz Czop
 3. Mikołaj Krzysiak

Dziewczęta klas I- II


 1. Weronika Szolle
 2. Dominika Zarczuk
 3. Julia Worobij

Chłopcy klas I- II


 1. Michał Sosiński
 2. Kacper Kosmowski
 3. Jakub Rafał

Dziewczęta klas III- IV


 1. Sara Czelej
 2. Julia Koziej
 3. Paulina Oleś

Chłopcy klas III- IV


 1. Mikołaj Kotyra
 2. Piotr Łagoda
 3. Tomasz Straczuk

Dziewczęta klas V-VI

 1. Klaudia Siwiec
 2. Paulina Nahuluk
 3. Martyna Czoboda

Chłopcy klas V-VI


 1. Gracjan Kwiatkowski
 2. Krystian Piwoński
 3. Rafał Szewc

Galeria zdjęć z VI Szkolnych Biegów Przełajowych „Wstęga Bugu”.


Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.