Jesteś tutaj: Start

Pasowanie na ucznia


Dzień 27 października 2011 roku był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów naszej szkoły. W tym dniu odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku.
W tym ważnym wydarzeniu pierwszakom towarzyszyli rodzice, nauczyciele, dzieci z punktu i oddziału przedszkolnego oraz uczniowie młodszych klas. Obrzędu pasowania na ucznia dokonał Pan Dyrektor Andrzej Stanicki. Część artystyczną zaprezentowaną przez dzieci z I klasy przygotowała wychowawczyni Ewa Symoniuk przy współpracy Pani Małgorzaty Sakowicz.Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki przygotowane przez uczniów klasy III.

Zdjęcia z uroczystości:

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.