Andrzejki

22 listopada 2011 odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas IV-VI, która została zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.
Wydarzenie uświetniły panie Joanna Krzowska, Natalia Stańczuk, Danuta Horszczaruk oraz Marta Ćwik .
Panie wchodząc do sali rozpoczęły wróżby andrzejkowe. Pani Joanna Krzowska oraz pani Marta Ćwik brały czynny udział w przeprowadzeniu wróżb.
Przy swoich stolikach przeprowadzały przenajróżniejsze wróżby tj. „wróżba z butelką”, która przepowiadała co nas czeka w przyszłości, czy też wróżba z kubeczkami, dzięki której uczniowie mogli się dowiedzieć czy zmienią stan cywilny.
Zorganizowano również wróży gdzie uczniowie losowali numerek lub kolor, pod którymi kryły się różne przestrogi.
Największym zainteresowaniem jednak cieszyła się wróżba z butami, w której jedna dziewczynka i chłopiec dowiedzieli się, że jako pierwsi zmienią stan cywilny.
Poza wróżbami na uczniów czekał „zdrowy” poczęstunek w postaci jabłek . W przerwach między wróżbami a poczęstunkiem można było bawić się na parkiecie na holu szkolnym.