Jesteś tutaj: Start

O gwiazdo betlejemska

 

 

Okres Świąt Bożego Narodzenia, to czas szczególny, to czas w którym wszyscy spotykamy się przy wigilijnym stole
i składamy sobie wzajemnie najlepsze życzenia, łamiąc się opłatkiem.
Dlatego tradycją naszej szkoły są spotkania wigilijne przygotowane przez uczniów wraz w wychowawcami klas.
Podczas wigilii uczniowie obejrzeli przedstawienie – „O Gwiazdo betlejemska zaświeć na niebie mym”, które przygotowała grupa uczniów z klas III, IV, V  i VI przy pomocy p. Danuty Horszczaruk i p. Małgorzaty Sakowicz  Młodzi aktorzy wspaniale wcielali się w swoje role. Obdarowali wszystkich dobrym słowem, serdecznym śpiewem życząc Wesołych Świąt.

Tradycyjnie na tę uroczystość były zaproszone Panie emerytki oraz o. Andrzej Krawczyk- miejscowy proboszcz. Na zakończenie dyr. szkoły p. Andrzej Stanicki złożył wszystkim serdeczne życzenia, zdrowych, wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2012.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.