VI Festiwal kolęd

Ten, kto dzisiaj odwiedził w godzinach południowych naszą szkołę, mógł się zdziwić, ponieważ zewsząd rozbrzmiewały dźwięki kolęd i piosenek świątecznych. Taki to oto świąteczny klimat zapanował  za sprawą Festiwalu Kolęd, które zostały wyśpiewane przez uczniów naszej szkoły oraz przedszkolaków.

Kolędy, oprócz wprowadzenia nas w świąteczny nastrój, mają także inną ważną cechę – piękne słowa, które wiele mówią o naszym języku i zamiłowaniu do tradycji.
Do tegorocznej edycji zgłosiło się 59 uczniów i nie zabrakło także najmłodszych artystów - przedszkolaków, co dodatkowo chwytało za serce oraz tworzyło niesamowity, ciepły klimat.
W powietrzu niemalże unosiła się magia, uroczystość przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.
Podniosłość Bożego Narodzenia, wspólne przeżywanie tych niezwykłych chwil oraz wyrazy uznania i brawa; stanowiły najcenniejszą nagrodę za zaangażowanie i ciężką pracę podczas przygotowania.

Festiwal Kolęd został  zorganizowany już po raz szósty przez p. Małgorzatę Sakowicz przy współpracy wychowawców klas i dzięki pomocy Rady Rodziców, która sfinansowała nagrody.

Wyniki festiwalu:

KLASY 0 – III