Jesteś tutaj: Start

Udany start UKS "OGAR"

Po ciężko przepracowanej zimie rozpoczęły się starty. Zawodnicy wzięli udział w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt. Chłopcy na szczeblu powiatowym zajęli 1 miejsce a na szczeblu rejonowym 3 miejsce. Dziewczęta na szczeblu powiatowym 2 miejsce a na szczeblu rejonowym 3 miejsce. Do startów drużynowych zaliczał się jeszcze Finał Mistrzostw Województwa w sztafetach szwedzkich (100m x 200m x 300m x 400m). Do finału Chłopcy awansowali po zajęciu 1 miejsca na szczeblu powiatowym następnie wywalczyli srebrny medal na zawodach Wojewódzkich.

W kwietniu i maju zawodnicy z Orchówka wzięli udział w tegorocznej edycji „Czwartków Lekkoatletycznych” które są eliminacją do Finału centralnego w Łodzi. Zawody odbyły się 5 razy plus finał miejski w Chełmie. Zwycięzcy punktacji ogólnych mają prawo reprezentować nasze województwo na Finale Ogólnopolskim. Nasi zawodnicy w 6 występach uzbierali aż 51 pierwszych miejsc oraz szereg drugich i trzecich lokat. W podsumowaniu, które miało miejsce 31 maja na stadionie Miejskim w Chełmie zdobyliśmy aż 8 złotych medali, 5 srebrnych i 5 brązowych medali. Kadra zawodników liczyła 12 osób a 18 razy stawali na podium.

WYNIKI FINAŁU. PODSUMOWANIE 5 STARTÓW + FINAŁU.