PIKNIK RODZINNY PIĘCIO I SZEŚCIOLATKÓW

UCZUCIA I EMOCJE

PIKNIK RODZINNY  PIĘCIO I SZEŚCIOLATKÓW

Zgodnie z coroczną tradycją naszej szkoły, dzieci 5-cio i 6 – letnie z Oddziału Przedszkolnego, wraz z rodzicami uczestniczyli w pikniku rodzinnym, zatytułowanym „Uczucia i emocje”

Wspólne zabawy, śmiech i  radość towarzyszyły wszystkim uczestnikom. Odtańczenie tańców przyjaźni wprowadziło uczestników w dobry nastój. Dzieci i rodzice rozpoznawali uczucia, które towarzyszą nam każdego dnia: radość, smutek, zdziwienie,  strach, przerażenie, współczucie.

Po przeniesieniu się do zamkowej krainy, dzieci szukały ukrytych tam skarbów, co wzbudziło największe emocje.

Po zabawach ruchowych nastąpiło wspólne pieczenie kiełbasek. Końcowym efektem pikniku był obrus przyjaźni.

Imprezę , wspólnie z rodzicami, przygotowały panie: Celina Byczik i Anna Stupnicka.