Jesteś tutaj: Start

Jest taki dzień

 

„Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy;
dzień, zwykły dzień, w kt
órym gasną wszelkie spory.
Jest taki dzień, w kt
órym radość wita wszystkich,
dzień, kt
óry już każdy z nas zna od kołyski.”

 

W piątek, 21 grudnia 2012r. z myślą o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia i nastroju świątecznym każda klasa w naszej szkole przygotowała klasową Wigilię, podczas której łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia i śpiewali kolędy. Towarzyszył temu okazjonalny wystrój, zapach świerkowych drzewek, ciast i sianko pod obrusem. Spotkania rozpoczęły się od trzeciej godziny lekcyjnej.

Następnie uczniowie z klasy IV pod opieką pań Marty Ćwik i Małgorzaty Sakowicz przedstawili tradycyjne Jasełka połączone ze wspólnym śpiewem kolęd. Wspólnie z nami świętowały Panie Emerytki, sekretarz gminy Pan Andrzej Kratiuk i Ojciec Proboszcz Wojciech Gwiazda.

Na zakończenie tak doniosłych chwil dyrektor szkoły p. Andrzej Stanicki składając wszystkim życzenia- radości , miłości i pokoju na ten czas wspólnego świętowania podziękował za organizację i udział w tak ważnym dla szkoły wydarzeniu.

 


 

 

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.