Jesteś tutaj: Start

Karanawał 2013

 

 

Bal Karnawałowy w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku

ZABAWY KARNAWAŁOWE

Miłym zakończeniem półrocznej pracy uczniów i przedszkolaków były bale karnawałowe. Zabawę karnawałową rozpoczęli: Julian Tuwim i Zosia Samosia. Bal uświetnił występ szkolnych cheerleaderek.

Potem uczestnicy balu  bawili się wesoło przy najnowszych hitach i przebojach. Motywem przewodnim balu były maski i kolorowe stroje  z utworów Juliana Tuwima. W jego trakcie przeprowadzono szereg zabaw i konkursów wśród nich: "Głowa, ramiona", prezentacja strojów przy muzyce, taniec na gazecie, sztafeta z balonem, zabawa z jabłkiem ,taniec z krzesłami, „ gorąca czapka’’- czapka typu  „kaszkietówka’’ lub kapelusz, taniec z balonem, najpiękniejszy wąż klasowy, taniec parami, trójkami, ósemkami. Rada Rodziców przygotowała uczniom słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się wspaniale. Karnawałowym pląsom  i tańcom nie było końca.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.