Jesteś tutaj: Start

ŚlubowanieW dniu 8 listopada 2013, odbyła się w naszej szkole doniosła uroczystość ślubowania i pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku.

Najmłodsi uczniowie przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Duże zaskoczenie wywołało pojawienie się na sali  „Duszków Szkoły”, które nie chciały przyjąć „maluchów” do grona uczniów.

Na szczęście, wszyscy zebrani na sali rodzice, nauczyciele i uczniowie zgodnie stwierdzili, że pierwszoklasiści mogą zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Nastąpiła najważniejsza chwila tego wydarzenia– złożenie przez pierwszoklasistów uroczystego ślubowania na sztandar szkoły. Aktu pasowania na uczniów dokonał pan dyrektor Andrzej Stanicki. Następnie uczniowie klasy III wręczyli młodszym kolegom upominek- ogromny rożek z cukierkami. Po występach nadszedł czas na pamiątkowe zdjęcia. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Pierwszoklasistom życzymy radości, wspaniałych kolegów i koleżanek oraz wielu sukcesów w naszej szkole!

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.