Jesteś tutaj: Start

Bezpieczne ferie

 

„Bezpieczne ferie”

Dbając o bezpieczeństwo uczniów w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych w dniu 16.01.2014r. odbył się w naszej szkole montaż słowno- muzyczny  „Bezpieczne ferie zimowe" przygotowany pod opieką pań Anny Sołtan i Krystyny Filipek.

Uczniowie klas 1 i 2 zaprezentowali wiersze i piosenki ukazujące zagrożenia czyhające na dzieci w trakcie ferii zimowych, powiedzieli też jak ich unikać. Przypomnieli zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem jeziorach, stawach i rzekach. Ostrzegali przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic, udzielili wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu. Poinformowali dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania osób nieznajomych..

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzyli, aby ferie zimowe upłynęły zdrowo i bezpiecznie.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.