Jesteś tutaj: Start

Święto rodziny

Świętujemy Dzień  Rodziny

 

 

Święto Rodziny w oddziale przedszkolnym obchodzono w dniu
12 czerwca 2014 roku.

Dzięki sponsorom dzień ten był pełen niespodzianek i atrakcji dla dzieci oraz rodziców: akademia z piosenkami, wierszami, tańcami i upominki własnoręcznie wykonane przez dzieci, loteria fantowa, gry i zabawy rodziców z dziećmi, lody, pizza, słodycze, ognisko oraz  pieczenie kiełbasek.

 

Komisja do Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ufundowała nagrody na konkursy i loterię fantową, Nadleśnictwo Sobibór, słodycze napoje i kiełbaskę na ognisko, a pani A. Jaworska pizzę.

Dzięki zaangażowaniu rodziców udało się sprawnie zorganizować i przeprowadzić imprezę.

Część artystyczną oraz gry i zabawy dla dzieci, przygotowali wychowawcy: Celina Byczik oraz Ewa Symoniuk, największą atrakcją była gra terenowa poszukiwanie krasnoludkowych niespodzianek. Każda rodzina szukała na oznaczonym terenie baloników, które krasnoludkom zabrał wiatr. Rodziny, które znalazły najwięcej zgubionych przez krasnoludki baloników, otrzymały w słodką nagrodę.

Kolejne atrakcje to zabawy z elementami współzawodnictwa np.: rodzinny slalom, wyścigi w workach, jazda na workach, zabawy z chustą animacyjną, wierszyki masażyki. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania piosenek o tematyce profilaktycznej. Impreza odbyła się przy Kiszarni      w Orchówku. Wzięło w niej udział 80 osób.

Poniżej znajdują się zdjęcia z olimpiady przedszkolaków, która odbyła się we Włodawie.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.