Zakończenie roku

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/ 2014

Przez najbliższe dwa miesiące uczniowie i nauczyciele odpoczną od nauki i pracy.

27 czerwca w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku odbyło się zakończenie roku szkolnego klas I-VI. Uroczystości rozpoczęły się Mszą świętą w miejscowym kościele, którą odprawił i homilię wygłosił o. Wojciech Gwiazda- proboszcz. Następnie wszyscy zebrani udali się do budynku szkoły, aby dalej kontynuować tak radosne dla wszystkich uczniów uroczystości. Były przemówienia, kwiaty dla nauczycieli i nagrody dla najlepszych uczniów.

Pan Dyrektor Andrzej Stanicki  powiedział– „Dzisiaj jest uroczysty dzień. Dzisiaj każdy z Was otrzyma zapłatę za kolejny rok wytężonej pracy w szkole. Koniec roku szkolnego, to czas żeby dokonać pewnych podsumowań i podziękować za pracę. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom. Dziękuję za życzliwą i troskliwą współpracę wszystkim rodzicom. Dziękuję Wam, którzy w zdecydowanej większości bardzo solidnie wykonywaliście swoją pracę. Przychodziliście do szkoły zdobywaliście wiedzę, umiejętności, ale przede wszystkim pokazywaliście się z jak najlepszej strony, na różnego rodzaju konkursach, festiwalach  i imprezach sportowych. Pragnę Wam życzyć, żeby te wakacje dla Was były miłym czasem odpoczynku. Żebyście nabrali sił fizycznych i psychicznych do kolejnego etapu kształcenia - na kolejnym poziomie edukacyjnym. Życzę Wam słońca i udanej pogody. Wszystkiego dobrego na wakacje.

Wyróżnienie i nagrody książkowe w klasach I-III otrzymali:

• Dominik Czoboda, Ilona Głowacka, Nikodem Mikołajewski, Martyna Worobij i Wiktoria Gotowiec- wszyscy z klasy I
  • Wiktoria Pisiewicz, Patrycja Grabowicz, Weronika Kasperkiewicz, Roksana Egiert, Marcin Rejch- wszyscy z klasy II
  • Laura Dudzińska, Mateusz Dujniczuk, Oliwia Okońska, Bartek Stolarski, Patrycja Szewc- wszyscy z kalsy III

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe w klasach IV-V otrzymali:

• Julia Worobij- średnia 5,09- klasa IV
  • Dominika Zarczuk- średnia 5,00- klasa IV
  • Adrian Wrześniewski- średnia 5,00- klasa IV
  • Mateusz Jakubik- średnia 5,18- klasa V
  • Marek Sakowicz- średnia 5,18- klasa V
  • Martyna Sosińska- średnia 5,18- klasa V
  • Mikołaj Stupnicki- średnia 5,09- klasa V