Jesteś tutaj: Start

Moda szkolna

 

 

 

 

W naszej szkole, po raz pierwszy, odbył się pokaz mody szkolnej. Modelki i modele z klas 1- 6 i oddziału przedszkolnego zaprezentowali stroje galowe, codzienne i sportowe obowiązujące uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku. Wśród zgromadzonej publiczności zauważyliśmy przedstawicieli różnych grup społeczności szkolnej, tj.  uczniów, nauczycieli, panie sekretarkę i pielęgniarkę, pracowników obsługi i maluchy z młodszej grupy przedszkolnej. Prezentacja  zakończyła się głośnymi brawami i owacjami zaproszonych gości.

Pokaz mody odbył się w ramach realizacji projektu „Czego się Jaś nauczy, to Jan będzie.

 

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.