Jesteś tutaj: Start

Rajd klasy piątej

Rajd rowerowy klasy

 

ścieżkami Sobiborskiego Parku  Krajobrazowego

2 października 2014 roku uczniowie klasy V w jesiennej krasie poznawali osobliwości przyrodnicze Sobiborskiego PK. Odwiedzili również w czasie swojej wycieczki miejsce związane z historią najbliższej okolicy – cmentarz prawosławny umiejscowiony w środku lasu w Sobiborze.

Zainteresowanie wśród uczniów wzbudziły napisy na nagrobkach z XIX i XX wieku. Rajd zakończył się wspólnym ogniskiem. Uczniom bardzo smakowały ziemniaki upieczone w  ognisku. Humor dopisywał wszystkim, czego dowodem są poniższe zdjęcia. Organizatorzy: Danuta Horszczaruk i Arkadiusz Woliński.

Wielkie podziękowania  dla Państwa Wrześniewskich za przygotowanie poczęstunku i serdeczną gościnność

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.