Jesteś tutaj: Start

Listopadowe święta

Listopadowe święta

 

Przed Świętem Zmarłych 30.10.2014 uczniowie klasy V przedstawili montaż słowno-muzyczny pod tytułem „Żyje się tylko chwilę”. Scenariusz poruszał problematykę śmierci, wprowadzał w nastrój zadumy i wyciszenia.
Zachęcał również, aby w te listopadowe dni odwiedzać z rodzicami cmentarze, gdzie leżą nasi przodkowie, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności.

Mottem przewodnim apelu były słowa księdza Jana Twardowskiego: „Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą…”.  Nad przygotowaniem i zaprezentowaniem montażu sprawowała opiekę p. Danuta Horszczaruk.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.