Święto misia

Święto Pluszowego Misia w naszej szkole, w tym roku obchodzone było pod hasłem: „Dobre maniery mamy, gdy z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi  przebywamy”.  Bohaterowie bajki przybliżyli zasady właściwego zachowania przy stole podczas  spożywanie posiłków oraz  wyjaśnili, co to jest bon –ton i savoir- vivre.

Na zakończenie przedstawienia uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku uroczyście przyrzekli, iż  będą przestrzegać tych zasad. Wszyscy  zebrani zostali poczęstowani wspaniałym  Kubusiowym  piernikiem,  przygotowanym przez panie kucharki.

W postacie z bajki Kubuś Puchatek i przyjaciele wcielili się uczniowie z klasy szóstej:

M. Stupnicki, M. Sosińska, J. Straczuk, J. Koziej, M. Sakowicz, M. Bielecka, S. Młynarczyk

oraz nauczyciel biblioteki szkolnej Teresa Paszkiewicz.