Jesteś tutaj: Start

Wiat Babcia! Wiwat Dziadek!

WIWAT BABCIA! WIWAT DZIADEK!

 

21 i 22 stycznia, jak co roku, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Orchówku zorganizowane zostały uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W tych dniach uczniowie klas młodszych zaprosili do szkoły swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalne programy artystyczne, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi, łezka zakręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe chwile, pełne uśmiechu, radości i dumy.

W czasie uroczystości mili goście zostali podjęci słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez mamy. A na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.