Jesteś tutaj: Start

Kolęduje tobie....

 

Kolęduje Tobie moje serce

Święta Bożego Narodzenia, to czas szczególny, to czas. Czas, kiedy wszyscy spotykamy się przy wigilijnym stole i składamy sobie wzajemnie najlepsze życzenia, łamiąc się opłatkiem.  Dlatego tradycją naszej szkoły są spotkania wigilijne przygotowane przez uczniów i ich rodziców wraz z wychowawcami klas.

Takie spotkania odbyły się w naszej szkole 22 grudnia. Po uroczystych Wigiliach klasowych odbyło się przedstawienie jasełkowe zatytułowane „Kolęduje Tobie moje serce”, które przygotowała grupa uczniów z klas: II, III, IV, V  i VI pod czujnym okiem p. Danuty Horszczaruk.  Młodzi aktorzy wspaniale wcielali się w swoje role. Obdarowali wszystkich dobrym słowem, serdecznym śpiewem,  życząc Wesołych Świąt.

Tradycyjnie na tę uroczystość były zaproszone Panie emerytki , sekretarz Gminy Włodawa- p. Andrzej Kratiuk oraz miejscowy proboszcz-  o. Wojciech Gwiazda. Zgromadziło się także liczne grono rodziców.

Na zakończenie dyr. szkoły p. Andrzej Stanicki, sekretarz Gminy , o. Proboszcz i p. Maria Chomontowska złożyli wszystkim serdeczne życzenia, zdrowych, wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku-  2016.

 

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.