Jesteś tutaj: Start

Karnawałowy zawrót głowy.

 

 

W dniu 27.01.2011r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla wszystkich, którzy do niej uczęszczają. Hala gimnastyczna zamieniła się w ogromną salę balową. Od samego rana w naszej szkole roiło się od Księżniczek, Indianek, Rycerzy, Kowbojów, Wróżek i Spidermenów. Dzieci w rytm porywającej muzyki tańczyły w parach, osobno lub całą grupą w kółku.

Niektórzy zapytani o to, jak się bawią na balu, odpowiadali: - Jest super! Można tu dużo śpiewać i tańczyć, są różne konkurencje i świetna zabawa. Ten bal jest suuuper!
Muzyka była nowoczesna, młodzieżowa i wszystkim się podobała. W chwilach odpoczynku można było ugasić swoje pragnienie.  Każdy uczestnik otrzymał figurę zrobioną z balonów.   Zmęczeni, ale weseli uczniowie wrócili do domów obładowani kolorowanymi balonami.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.