Jesteś tutaj: Start

Bezpieczne ferie

 

Akcja- „Bezpieczne ferie- żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć”

Dnia 12 lutego 2016 roku w naszej szkole odbyła się akcja pod hasłem „Bezpieczne ferie- żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć”. Cała akcja miała na celu zachęcanie uczniów do aktywnego i zdrowego spędzania czasu wolnego podczas wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Uczniowie klas V i VI przygotowali scenki , w których uświadamiali konsekwencje nierozważnych zachowań oraz zachęcali do zdrowego trybu życia.

Ponadto w szkole odbyły się dla wszystkich uczniów prelekcje i warsztaty prowadzone przez panią policjant, pracowników pogotowia ratunkowego oraz alchemika, w którego rolę wcieliła się pani od przyrody.

Cała akcja została zakończona konkursami wiedzy o zdrowiu, udzielania pierwszej pomocy oraz konkursem plastycznym „Nie pal przy mnie proszę”.

Koordynatorami akcji były: pani pedagog – Joanna Krzowska i opiekun szkolnego koła PCK – pani Marta Ćwik.

 

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.