Wielkanoc

„Ty z niewoli, i ze śmierci uwolniłeś Panie nas”

WIELKANOC 2016

23 marca uczniowie i pracownicy naszej szkoły uczestniczyli w akademii przygotowanej z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Wiersze, komentarze i piosenki wprowadziły obecnych w atmosferę wydarzeń związanych z męką, śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa oraz w radosne świętowanie w gronie najbliższych W czasach, gdy człowiek skłonny jest skupiać się raczej na zewnętrznej oprawie tych świąt, młodzi artyści zwrócili  myśli wszystkich ku temu, co w nich najistotniejsze. Część artystyczną pod kierunkiem p. Krystyny Filipek przygotowali uczniowie klasy III.

Po akademii nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na kartkę wielkanocną, w którym udział wzięło 82 uczniów klas I - VI  i oddziałów przedszkolnych naszej szkoły. Wszystkie prace były piękne, kolorowe i wykonane różnymi ciekawymi technikami. Na wszystkich uczniów, którzy wykonali świąteczne ozdoby, czekały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.