Jesteś tutaj: Start

Wielkanoc

 

„Ty z niewoli, i ze śmierci uwolniłeś Panie nas”

WIELKANOC 2016

23 marca uczniowie i pracownicy naszej szkoły uczestniczyli w akademii przygotowanej z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Wiersze, komentarze i piosenki wprowadziły obecnych w atmosferę wydarzeń związanych z męką, śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa oraz w radosne świętowanie w gronie najbliższych W czasach, gdy człowiek skłonny jest skupiać się raczej na zewnętrznej oprawie tych świąt, młodzi artyści zwrócili  myśli wszystkich ku temu, co w nich najistotniejsze. Część artystyczną pod kierunkiem p. Krystyny Filipek przygotowali uczniowie klasy III.

Po akademii nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na kartkę wielkanocną, w którym udział wzięło 82 uczniów klas I - VI  i oddziałów przedszkolnych naszej szkoły. Wszystkie prace były piękne, kolorowe i wykonane różnymi ciekawymi technikami. Na wszystkich uczniów, którzy wykonali świąteczne ozdoby, czekały nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.