Jesteś tutaj: Start

I Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej

 

 

 

 

 

W bieżącym roku nasza szkoła wzięła udział w I Wojewódzkim Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej zorganizowanym jest przez Szkołę Podstawową  nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej we Włodawie. Patronat Honorowy nad konkursem objęli: Lubelski Kurator Oświaty, Burmistrz Włodawy i Starosta Powiatu Włodawa, natomiast patronat medialny - Twoje Radio Włodawa i Redakcja „Nowego Tygodnia”.

Celem konkursu było popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznych i żołnierskich, inspirowanie dzieci i młodzieży do poszukiwań artystycznych oraz promocja ich talentów wokalnych.

Uczeń naszej szkoły Damian Nahuluk wyśpiewał wyróżnienie. Jego utwór „Mały Jaś” został nagrodzony gromkimi brawami. Przesłuchania konkursowe odbyły się w sali WDK- 4 listopada, natomiast koncert laureatów w kościele pw. św. Ludwika we Włodawie- 13 listopada br. Opiekunem muzycznym ucznia jest p. Małgorzata Sakowicz. Gratulujemy Damianowi wygranej i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.