Jesteś tutaj: Start

Bóg się rodzi

 

Boże Narodzenie 2016

 

 

W czwartek, 22 grudnia 2017r., z myślą o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia i nastroju świątecznym każda klasa w naszej szkole przygotowała klasową Wigilię, podczas której łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia i śpiewaliśmy kolędy. Towarzyszył temu niesamowity nastrój, zapach świerkowych gałązek, ciast i sianka pod obrusem.

Nasze świętowanie zakończyło się częścią artystyczną o zwyczajach Bożego Narodzenia , którą przygotowali uczniowie z klas: I, II, III, IV i VI pod opieką p. Małgorzaty Sakowicz

Na zakończenie tak doniosłych chwil dyrektor szkoły p. Andrzej Stanicki składając wszystkim życzenia- radości , miłości i pokoju na ten czas wspólnego świętowania podziękował za organizację i udział w tak ważnym dla szkoły wydarzeniu.

Nasze świętowanie miało miejsce także i później, albowiem 6 stycznia 2017 roku wystawiliśmy akademię w kościele, gdzie licznie zgromadzona publiczność nagrodziła nasz występ gromkimi brawami.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.