Bóg się rodzi

Boże Narodzenie 2016

W czwartek, 22 grudnia 2017r., z myślą o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia i nastroju świątecznym każda klasa w naszej szkole przygotowała klasową Wigilię, podczas której łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia i śpiewaliśmy kolędy. Towarzyszył temu niesamowity nastrój, zapach świerkowych gałązek, ciast i sianka pod obrusem.

Nasze świętowanie zakończyło się częścią artystyczną o zwyczajach Bożego Narodzenia , którą przygotowali uczniowie z klas: I, II, III, IV i VI pod opieką p. Małgorzaty Sakowicz

Na zakończenie tak doniosłych chwil dyrektor szkoły p. Andrzej Stanicki składając wszystkim życzenia- radości , miłości i pokoju na ten czas wspólnego świętowania podziękował za organizację i udział w tak ważnym dla szkoły wydarzeniu.

Nasze świętowanie miało miejsce także i później, albowiem 6 stycznia 2017 roku wystawiliśmy akademię w kościele, gdzie licznie zgromadzona publiczność nagrodziła nasz występ gromkimi brawami.