Jesteś tutaj: Start

Pasowanie na czytelnika

 

Pasowanie pierwszoklasistów na czytelników biblioteki szkolnej.

Jak co roku, gdy uczniowie pierwszej klasy poznają już wszystkie litery, przychodzi czas na pasowanie. Tak było i teraz, w dniu 30 maja odbyła się ta uroczystość podczas, której uczniowie z klasy pierwszej przyrzekli przyjaźń książkom.

W imprezie brali udział uczniowie z klasy czwartej, którzy zaprezentowali krótkie przedstawienie, przeprowadzili konkurs ze znajomości bajek,  quiz związany z regulaminem biblioteki szkolnej i podstawowych pojęć związanych z książką. Na koniec pierwszoklasiści otrzymali dyplomy, zakładki do książek  i słodkości.

Nauczyciel szkolnej biblioteki T. B. Paszkiewicz

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.