Jesteś tutaj: Start

Wycieczka do Lublina

 

26 października 2017 roku chętni uczniowie klas III-VII wraz z opiekunami:  p. J. Krzowską, p. M. Mejer, p. M. Ćwik i p. D. Horszczaruk pojechali na wycieczkę do Lublina. Program wycieczki zawierał zwiedzanie największej w Polsce edukacyjnej wystawy budowli z klocków LEGONajwiększe wrażenie zrobił wykonany z miliona klocków Air Force One, czyli samolot prezydenta Stanów Zjednoczonych. Samolot wykonany w skali 1:7 ma prawie 11 metrów długości, niemal 10 metrów rozpiętości skrzydeł i blisko 3 metry wysokości. W trakcie pobytu na wystawie dzieci mogły bawić się w Fun parku, czyli strefie zabaw z klockami oraz obejrzeć pokaz w Kinie Edukacyjnym, w którym prezentowany był świat nauki przez pryzmat klocków Lego. Kolejnym etapem wycieczki było zwiedzanie Ogrodu Botanicznego wraz ze szklarniami pod kierunkiem przewodników. Uczniowie mogli obejrzeć ciekawe rośliny  rosnące w Ogrodzie oraz rośliny tropikalne w szklarniach. W czasie owych zajęć edukacyjnych uzyskali wiele cennych informacji na temat warunków życia obserwowanych roślin. Następnie uczniowie odbyli spacer po Starym Mieście i zwiedzili Zamek Lubelski. Wycieczka zakończyła się obiadem w restauracji McDonald's. Wycieczka była wspaniałą integracją uczniów, bardzo podobała się dzieciom i opiekunom.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.