Lekcje patriotyczne

„A TO POLSKA WŁAŚNIE”

lekcje patriotyczne

31 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję do wzięcia udziału w lekcjach patriotycznych realizowanych w ramach projektuA to Polska właśnie…”- kampania edukacyjna z udziałem niepełnosprawnych dzieci  i młodzieży z powiatu włodawskiego dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa". Lekcje prowadził Pan Szczepan Ignaczyński – artysta rzeźbiarz, zatrudniony w Stowarzyszeniu LEPSZE JUTRO.

Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych i interesujących informacji dotyczących walki Polaków o niepodległość. Prowadzący opowiadał historię powstawania kolejnych kapliczek przekazując jednocześnie odbiorcom wiedzę o  wydarzeniach z dziejów naszej Ojczyzny.  W projekcie udział wzięli wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami. Koordynatorem szkolnym projektu była p. Małgorzata Sakowicz.