Jesteś tutaj: Start

Zaduszki

 

ZADUSZKI 2017

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą”

 

W ciszy i zamyśleniu , dzień przed uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym- 31 października 2017 roku uczniowie naszej szkoły mieli możliwość przypomnienia sobie znaczenia nadchodzących dni.

Montaż słowno- muzyczny przygotowany przez klasę IV pod opieką wychowawczyni p. Danuty Horszczaruk wprowadzał w nastrój zadumy i wyciszenia. Zachęcał również, aby w te listopadowe dni odwiedzać z rodzicami cmentarze, gdzie leżą nasi przodkowie, którzy poprzedzili nas w drodze do wieczności.

Galeria zdjęć

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.