Jesteś tutaj: Start

VII SZKOLNY FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ 2017

 

VII  SZKOLNY FESTIWAL PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ 2017

Listopad to miesiąc, w którym świętujemy Narodowe Święto Niepodległości. Jednym ze sposobów uczczenia tych najważniejszych dla każdego Polaka uroczystości jest wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Pieśni, które uczą nas patriotyzmu, opowiadają historię Ojczyzny i walki o jej niepodległość.

W naszej szkole, jak każdego roku, mieliśmy okazję do wspólnego śpiewania, albowiem 21 listopada odbył się już po raz siódmy Szkolny Festiwal Pieśni Patriotycznej. Wzięło w nim udział 86 uczniów szkoły.  Jury oceniało prezentacje w następujących kategoriach: oddziały klasowe, soliści klas I- III, zespoły klas I- III, soliści klas IV- VII i zespoły klas IV- VII. Organizatorem festiwalu jest p. Małgorzata Sakowicz.

Wyniki VII Szkolnego Festiwalu

Pieśni Patriotycznej  2017

 

Oddziały klasowe:

 

I miejsce- Oddział Przedszkolny 3-4 latki

I miejsce- Oddział Przedszkolny 5-6 latki

I miejsce- klasa I

I miejsce- klasa II

I miejsce- klasa III

 

Soliści klasy I- III

  • I miejsce- Iga Baran- klasa II
  • II miejsce- Krystian Kratiuk- klasa III

II miejsce- Adrian Korneluk- klasa III

II miejsce- Mikołaj Prokopiuk- klasa III

  • III miejsce- Błażej Okoński- klasa I
  • IV miejsce- Kacper Flis- klasa II

IV miejsce- Maja Cenkała – klasa II

  • V miejsce- Maja Chomiuk- klasa III

 

Zespoły klasy I- III

 

  • I miejsce- zespół z klasy III- Maja Chomiuk, Martyna Bondar, Ola Gorczyńska,

Nikola Prokurat, Julia Benesz

  • II miejsce- zespół z klasy III- Eryk Dudziński, Adrian Korneluk
  • III miejsce- zespół z klasy I- Ala Suwalska, Ala Marcinek
  • IV miejsce- zespół z klasy II- Gabrysia Czelej, Wiktoria Mróz, Igor Gerhard

IV miejsce- zespół z klasy III- Krystian Kratiuk, Gracjan Wójcik, Mateusz Straczuk

IV miejsce- zespół zklasy III- Eryk Dudziński, Mikołaj Prokopiuk, Bartek Wołczuk

  • V miejsce- zespół z klasy III- Oskar Wójtowicz, Maciej Sosiński, Bartek Wołczuk
  • VI miejsce- zespół z klasy III- Martyna Bondar, Ola Gorczyńska, Julia Benesz
  • VII miejsce- zespół z klasy I- Julian Chomontowski, Hubert Łubkowski, Kuba Chwedoruk

 

Soliści klasy IV- VII

 

  • I miejsce- Ilona Głowacka- klasa V
  • I miejsce- Wiktoria Gotowiec- klasa V
  • II miejsce- Amelia Pręciuk- - klasa V
  • III miejsce- Damian Nahuluk- klasa IV
  • IV miejsce- Amelia Szewczyk- klasa VI

 

Zespoły klasy IV- VII

 

  • I miejsce- zespół z klasy VI- Rokasana Egiert, Wiktoria Pisiewicz, Patrycja Grabowicz, Weronika Kasperkiewicz
  • I miejsce- zespół z klasy V- Amelia Paciuk, Ilona Głowacka, Wiktoria Gotowiec
  • II miejsce- zespół z klasy V- Jakub Dudziński, Maciek Młynarczyk, Paweł Rafał, Karol Rafał
  • II miejsce- zespół BIAŁO-CZERWONE z klasy VII- Laura Dudzińska, Oliwia Okońska

Galeria zdjęć

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.