Jesteś tutaj: Start

A to Polska właśnie...

 

„A to Polska właśnie...
kampania edukacyjna z udziałem niepełnosprawnych dzieci i młodzieży
z powiatu włodawskiego"
realizowanego dla uczczenia rocznicy stulecia odzyskania niepodległości

27 listopada 2017 r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie odbyło się spotkanie integracyjne w ramach projektu, podczas którego zostały rozdane nagrody za konkurs plastyczny. Wzięło w nim udział 265 uczestników, z ponad 50 miejscowości z całej Polski. Również grupa uczniów z naszej szkoły przygotowała swoje prace na ten konkurs.

Jury konkursu w składzie: Monika Zimnicka- reprezentant Lidera; Małgorzata Zińczuk- reprezentant Partnera 1,  Joanna Pogonowska- reprezentant Partnera 2 i Szczepan Ignaczyński- artysta plastyk – Przewodniczący Komisji przyznało wiele nagród. Wśród osób wyróżnionych znalazła się uczennica naszej szkoły – Wiktoria Pisiewicz z klasy VI, która wykonała witraż pt. „11 listopada”. Opiekunem Wiktorii jest p. Małgorzata Sakowicz.

Galeria zdjęć

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.