Jesteś tutaj: Start

Po zwycięstwo

 

WIKTORIA I JAKUB W CZOŁÓWCE POLSKI

W WIELKIM FINALE „SPORTOWEJ DRUŻYNY MARCINA GORTATA”

W ŁODZI

6 województw, 60 grup, 1200 uczestników, 5760 godzin treningów – jedna drużyna Gortat Team.

Przez okres sześciu miesięcy zawodnicy z całej Polski oraz ze Szkoły Podstawowej w Orchówku trenowali pod okiem szkoleniowców i przygotowywali się do wielkiego drużynowego finału ,który odbył się 24 listopada w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łodzi.

Podczas finałowej rozgrywki zmierzyły się drużyny składające się  z  dwóch zawodników (dziewczynki i chłopca), reprezentujące każdą z 60 grup biorącą udział w projekcie. Uczestnicy finału walczyli o nagrodę główną – wyjazd do stolicy Stanów Zjednoczonych na mecz ligi NBA, spotkanie z Marcinem Gortatem dla siebie i trenera prowadzącego zwycięski team .

Drużynę ze Szkoły Podstawowej w Orchówku na zawodach w Łodzi reprezentowali Wiktoria Pruszkowska, Jakub Dudziński oraz opiekun grupy Arkadiusz Woliński.

Po zaciętej i emocjonującej rywalizacji nasi reprezentanci szkoły wypadli najlepiej ze wszystkich reprezentacji województwa Lubelskiego . Ostatecznie Wiktoria i Jakub zostali sklasyfikowani na wysokim 11 miejscu z pośród 60 grup z całej Polski, które rywalizowały ze sobą w wielkim Łódzkim finale „SPORTOWEJ DRUŻYNY MARCINA GORTATA”.

Serdeczne podziękowania i słowa uznania za pomoc i wsparcie w organizacji  projektu „MG13”  , umożliwienie zawodnikom i uczniom wzięcia udziału w ogólnopolskiej rywalizacji na najwyższym poziomie sportowym, kierujemy do pracowników Gminy Włodawa:

Wójta Tadeusza Sawickiego, skarbnika  Andrzeja Kratiuka, Anny Czajka z referatu kultury, oświaty, sportu i rekreacji w Gminie Włodawa, oraz dyrektora Szkoły Podstawowej w Orchówku Andrzeja Stanickiego.

 

Finaliści Szkolnego Skills Challenge Mierz Wysoko 2017


1. Damian Kwiatkowski - Ostróda

2. Kacper Popielewicz - Biała Podlaska

3. Mikołaj Ostrowski - Gdańsk

4. Piotr Krupa - Lipowa

5. Sebastian Bugaj - Turowo

6. Mikołaj Małek - Czechowice-Dziedzice

7. Grzegorz Baron - Jelenia Góra

8. Franek Chac - Kołobrzeg

9. Alan Suchecki - Jelenia Góra

10. Jakub Dudziński - Orchówek

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.