XI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK 2018
XI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK 2018
11 stycznia 2018 roku już po raz jedenasty został zorganizowany w naszej szkole Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem- „Kolęduje Tobie moje serce”.
Celem festiwalu jest podtrzymywanie polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, pobudzanie zainteresowania śpiewem i tradycją bożonarodzeniową wśród dzieci , stworzenie okazji do porównania umiejętności wokalnych uczniów uzdolnionych muzycznie .
Do udziału w rywalizacji zgłosiło się 97 uczestników reprezentujących poszczególne klasy naszej szkoły. Wykonawcy śpiewali się w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola , klasy I-III szkoły podstawowej i klasy IV-VII szkoły podstawowej jako soliści i zespoły. Oto ostateczne wyniki:
Oddziały przedszkolne:
I miejsce- Oddział Przedszkolny 3-4 latki
I miejsce- Oddział Przedszkolny 5-6 latki
Oddziały klasowe:
- I miejsce- klasa II
- II miejsce- klasa III
- III miejsce- klasa I
Soliści klasy I- III
- I miejsce- Maja Cenkała – klasa II
- II miejsce- Iga Baran- klasa II
- III miejsce- Jakub Chwedoruk- klasa I
- III miejsce- Mikołaj Prokopiuk- klasa III
Zespoły klasy I- III
- I miejsce- zespół z klasy II
- I miejsce- zespół z klasy III- wszyscy chłopcy
- II miejsce- zespół z klasy III- Oskar Wójtowicz, Bartek Wołczuk
- III miejsce- zespół z klasy I- Lena Sobstyl, Hania Sielaszuk
wyróżnienia:
- zespół z klasy I- Ala Suwalska, Ala Marcinek
- zespół z klasy I- Zuzia Baran, Magda Paciuk, Błażej Okoński
- zespół z klasy I- Julian Chomontowski, Hubert Łubkowski
- zespół z klasy III- Eryk Dudziński, Maja Chomiuk
- zespół z klasy III- Maja Chomiuk, Nikola Prokurat
- zespół z klasy III- Martyna Bondar, Ola Gorczyńska
- zespół z klasy III- Adrian Korneluk, Nikola Prokurat
Soliści klasy IV- VII
- I miejsce- Ilona Głowacka- klasa V
- I miejsce- Wiktoria Gotowiec- klasa V
- I miejsce- Weronika Kasperkiewicz- klasa VI
- II miejsce- Amelia Szewczyk- klasa VI
- II miejsce- Patrycja Grabowicz- klasa VI
- III miejsce- Magda Junasza- klasa IV
- IV miejsce- Amelia Pręciuk- klasa V
Zespoły klasy IV- VII
- I miejsce- zespół Gloria 2
- I miejsce- zespół Raki
- II miejsce- zespół z klasy IV- Dominika Prokurat, Patrycja Sobstyl
- II miejsce- zespół z klasy V- Amelia Paciuk, Wiktoria Gotowiec
- III miejsce- zespół z klasy 4- Martyna Cupryn, Patrycja Sobstyl, Dominika Prokurat, Wiktoria Ładziak
- zespół z klasy 4- Martyna Cupryn, Wiktoria Ładziak