Jesteś tutaj: Start

XI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK 2018

 

XI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK 2018

11  stycznia 2018 roku już po raz jedenasty został zorganizowany w naszej szkole Festiwal Kolęd i Pastorałek pod hasłem- „Kolęduje Tobie moje serce”.

Celem festiwalu jest podtrzymywanie polskiej tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, pobudzanie zainteresowania śpiewem i tradycją bożonarodzeniową wśród dzieci , stworzenie okazji do porównania umiejętności wokalnych uczniów uzdolnionych muzycznie .

Do udziału w rywalizacji zgłosiło się 97 uczestników reprezentujących poszczególne klasy naszej szkoły. Wykonawcy śpiewali się w trzech kategoriach wiekowych: przedszkola , klasy I-III szkoły podstawowej i  klasy IV-VII szkoły podstawowej jako soliści i zespoły. Oto  ostateczne  wyniki:

Oddziały przedszkolne:

I miejsce- Oddział Przedszkolny 3-4 latki

I miejsce- Oddział Przedszkolny 5-6 latki

 

Oddziały klasowe:

  • I miejsce- klasa II
  • II miejsce- klasa III
  • III miejsce- klasa I

Soliści klasy I- III

  • I miejsce- Maja Cenkała – klasa II
  • II miejsce- Iga Baran- klasa II
  • III miejsce- Jakub Chwedoruk- klasa I
  • III miejsce- Mikołaj Prokopiuk- klasa III

Zespoły klasy I- III

  • I miejsce- zespół z klasy II
  • I miejsce- zespół z klasy III- wszyscy chłopcy
  • II miejsce- zespół z klasy III- Oskar Wójtowicz, Bartek Wołczuk
  • III miejsce- zespół z klasy I- Lena Sobstyl, Hania Sielaszuk

wyróżnienia:

  • zespół z klasy I- Ala Suwalska, Ala Marcinek
  • zespół z klasy I- Zuzia Baran, Magda Paciuk, Błażej Okoński
  • zespół z klasy I- Julian Chomontowski, Hubert Łubkowski
  • zespół z klasy III- Eryk Dudziński, Maja Chomiuk
  • zespół z klasy III- Maja Chomiuk, Nikola Prokurat
  • zespół z klasy III- Martyna Bondar, Ola Gorczyńska
  • zespół z klasy III- Adrian Korneluk, Nikola Prokurat

Soliści klasy IV- VII

  • I miejsce- Ilona Głowacka- klasa V
  • I miejsce- Wiktoria Gotowiec- klasa V
  • I miejsce- Weronika Kasperkiewicz- klasa VI
  • II miejsce- Amelia Szewczyk- klasa VI
  • II miejsce- Patrycja Grabowicz- klasa VI
  • III miejsce- Magda Junasza- klasa IV
  • IV miejsce- Amelia Pręciuk- klasa V

Zespoły klasy IV- VII

  • I miejsce- zespół Gloria 2
  • I miejsce- zespół Raki
  • II miejsce- zespół z klasy IV- Dominika Prokurat, Patrycja Sobstyl
  • II miejsce- zespół z klasy V- Amelia Paciuk, Wiktoria Gotowiec
  • III miejsce- zespół z klasy 4- Martyna Cupryn, Patrycja Sobstyl, Dominika Prokurat, Wiktoria Ładziak
  • zespół z klasy 4- Martyna Cupryn, Wiktoria Ładziak

Galeria zdjęć

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2018

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.