Wyjazd do Aquaparku

Wyjazd do Parku Wodnego w Chełmie odbył się w ramach realizacji założeń programu edukacyjnego „Trzymaj formę”.W wycieczce uczestniczyło 48 uczniów z klas od III  do VIIpod opieką wychowawców: pani Mirosławy Mejer, pani Anny Okońskiej i pana Arkadiusza Wolińskiego.
Po zapoznaniu się z regulaminem korzystania z obiektu dzieci spędziły aktywnie czas. Uczniowie skorzystali z wielu przeznaczonych dla ich wieku atrakcji, znajdujących się w tzw. strefie rekreacyjnej, m.in.: zjeżdżalni, rwącej rzeki, gejzerów powietrznych, brodzików i wielu innych.  Uczestnicy zabaw wodnych bardzo dobrze radzili sobie w kompleksach kąpielowych, co jest  efektem wielu wcześniejszych wyjazdów na basen organizowanych przez szkołę.   Po wesołym i bezpiecznym, pod okiem opiekunów i ratowników wypoczynku, uczniowie zrelaksowali się w cieplutkim jacuzzi. Pobyt w Parku Wodnym spełnił oczekiwania młodzieży oraz dostarczył  moc niezapomnianych wrażeń.