Jesteś tutaj: Start

Powitanie wiosny

 

POWITANIE WIOSNY 2018

TRZYMAJ FORMĘ

Jak każdego roku, tak i teraz pierwszy dzień wiosny to czas bardzo oczekiwany przez wszystkich uczniów. Obchodziliśmy go w sposób urozmaicony, ciekawy i kolorowy. Głównym celem imprezy była integracja uczniów, motywowanie do współpracy, wdrażanie do zdrowej rywalizacji oraz zachęcenie do zdrowego odżywiania poprzez tworzenie ciekawych kompozycji warzywno- owocowych.
Najpierw uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach. Tam przygotowywali wiosenną potrawę, następnie klasy 0- III zgromadziły się w holu naszej szkoły , aby zaprezentować krótki program artystyczny przygotowany przez każda klasę i dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat witamin. Starsi zaś,  w tym czasie rywalizowali na sali gimnastycznej. Po tych zawodach i występach wyszliśmy za szkołę, aby spalić Marzannę- symbol odchodzącej zimy.

Galeria zdjęć

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.