Jesteś tutaj: Start

Wielkanoc

 

WIELKANOC 2018

Kilka barwnych pisanek, z cukru zając, baranek
bazie, babka drożdżowa, i Wielkanoc gotowa.
Wielkanocnym zwyczajem, już pisanka powstaje
pieczesz babkę mazurka, będziesz dzielić się jajem

Tymi słowami piosenki dnia 28 marca 2018 r. rozpoczęło się spotkanie wielkanocne w naszej szkole.

Gościliśmy na nim  Pana Dyrektora Andrzeja Stanickiego, nauczycieli, pracowników obsługi oraz rodziców i uczniów. Artyści z klasy III  i VI pod kierunkiem pań: Ewy Symoniuk, Magdaleny Bartnik i Małgorzaty Sakowicz zaprezentowali program artystyczny po hasłem: " WIELKANOCNE ALLELUJA!"  Przedstawienie pełne radości przybliżyło zgromadzonym gościom zwyczaje i tradycje wielkanocne. Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor złożył wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Po czym chłopcy występujący w przedstawieniu , aby tradycji stało się zadość, oblali wszystkich zgromadzonych niewielką ilością wody.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.