Jesteś tutaj: Start

TRZYMAJ FORMĘ – WYCIECZKA DO STREFY WYSOKICH LOTÓW

 

TRZYMAJ FORMĘ – WYCIECZKA DO STREFY WYSOKICH LOTÓW
W LUBLINIE „ MANIA SKAKANIA”

20 marca 2018 roku w ramach realizacji założeń programu edukacyjnego „ Trzymaj formę!” grupa uczniów z klas I – VII  pojechała na wycieczkę do Parku Trampolin „ Strefa Wysokich Lotów” w Lublinie.

Zabawa pod okiem opiekunów: pani Mirosławy Majer, pani Anny Dudzińskiej, pana Arkadiusza Wolińskiego oraz instruktorów była świetna. Każdy znalazł coś dla siebie. Uczniowie próbowali swoich sił robiąc gwiazdy, salta, skacząc z wybranej wysokości klocka do gąbkowego basenu oraz na sportowej trampolinie, robiąc fikołki, nawet rzucając piłką do kosza. Po sportowych zmaganiach uczestnicy wycieczki w dobrych humorach wrócili do szkoły. Dzień był udany, tylko trochę gorzej z kondycją następnego dnia.

Galeria zdjęć

 

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.