Jesteś tutaj: Start

„Niepodległość w powiecie włodawskim”

 

Spotkanie z historykiem

„Niepodległość w powiecie włodawskim

11 kwietnia odwiedził naszą szkołę p. Jan Korzeniewski- historyk, wieloletni nauczyciel i przewodnik turystyczny.

Przedstawił nam wydarzenia związane z odzyskaniem niepodległości przez Polskę, ze szczególnym uwzględnieniem terenów powiatu włodawskiego. Niezwykła lekcja historii była jeszcze urozmaicona prezentacją map, książek, zdjęć i wydawnictw związanych z rocznicą.  Spotkanie zakończyło się rozmową z uczniami, podczas której zadawali oni wiele pytań dotyczących w/w wydarzeń.

 

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2019

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.