Jesteś tutaj: Start

Pasowanie na ucznia

 

Pasowanie na ucznia

 

 

15 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się wielka uroczystość. Uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów placówki.

Uroczystego pasowania dokonał Pan dyrektor  Andrzej Stanicki. Były występy artystyczne, a także życzenia dla maluchów wstępujących w progi edukacji. Dumni ze swoich pociech rodzice nie szczędzili małym artystom gromkich braw. Każdy pierwszoklasista otrzymał dyplom oraz upominki od uczniów klasy III .Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który przygotowali rodzice. Wszystkim uczniom życzymy ogromnego zapału do nauki, wielu radosnych chwil spędzonych w szkole, bardzo dobrych wyników w nauce oraz  wielu wspaniałych kolegów.

Galeria zdjęć

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2020

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.