Pełna miska dla schroniska

Akcja „Pełna miska dla schroniska”

W naszej szkole uczymy odpowiedzialności i wrażliwości na los innych- chorych, słabszych czy pokrzywdzonych. Nie obcy jest nam również los bezpańskich psów i kotów przebywających w schronisku dla zwierząt.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska, przeprowadzona w naszej szkole po raz pierwszy, zakończyła się ogromnym sukcesem. Uczniowie, dzieci z przedszkola, rodzice i nauczyciele okazali wielkie serce potrzebującym zwierzętom. Dzięki wszystkim darczyńcom zebrano kilkadziesiąt kilogramów karmy, która została przekazana do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chełmie.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt.

Kliknij w

aby otworzyć obraz