Jesteś tutaj: Start

Pełna miska dla schroniska

 

Akcja „Pełna miska dla schroniska”

 

 

 

W naszej szkole uczymy odpowiedzialności i wrażliwości na los innych- chorych, słabszych czy pokrzywdzonych. Nie obcy jest nam również los bezpańskich psów i kotów przebywających w schronisku dla zwierząt.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska, przeprowadzona w naszej szkole po raz pierwszy, zakończyła się ogromnym sukcesem. Uczniowie, dzieci z przedszkola, rodzice i nauczyciele okazali wielkie serce potrzebującym zwierzętom. Dzięki wszystkim darczyńcom zebrano kilkadziesiąt kilogramów karmy, która została przekazana do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chełmie.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji, serdecznie dziękujemy i zachęcamy do dalszej pomocy na rzecz bezdomnych zwierząt.

 

Kliknij w

aby otworzyć obraz

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2021

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.