Jesteś tutaj: Start

Jesienny rajd

 

"Barwy jesieni"

 

 

Coroczną tradycją naszej szkoły jest rajd pieszy "Barwy jesieni", w którym biorą udział uczniowie klas1, 2 i 3.

Celem rajdu jest umożliwienie dzieciom poznawania naturalnych ekosystemów w bezpośrednim kontakcie ze środowiskiem przyrodniczym, uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody w jesiennej szacie oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i proekologicznych.

Piękna, słoneczna pogoda, która dopisała w tym roku, wyzwoliła pozytywną energię wśród wszystkich uczestników wyprawy. Z uśmiechem na twarzy dotarli do finałowego punktu rajdu- Kiszarni. Po zjedzeniu kiełbasek, upieczonych na ognisku, był czas na wspólne zabawy, gry i pamiątkowe zdjęcia. Dobre humory towarzyszyły wszystkim podczas całej wyprawy.

Kliknij w miniaturki by zobaczyć zdjęcia.

Drukuj PDF

Powrót

 

 

"Musicie  od  siebie  wymagać,
nawet  gdyby  inni
od  was  nie  wymagali"

Jan Paweł II

Copyright © Szkoła Podstawowa im.Jana PawłaII w Orchówku 2021

Template by Joomla Templates & Lombard Warszawa.